Lisa Rinna svých milión fandů na sociální síti zásobuje tímto a podobnými snímky a prokládá to selfíčky a fotkami rodiny.

Lisa Rinna svých milión fandů na sociální síti zásobuje tímto a podobnými snímky a prokládá to selfíčky a fotkami rodiny. Foto: Super.cz/ Profimedia.cz

Jsem sexy a vím to, jako by říkal její výraz: Když se hvězda Melrose Place (53) nesvlékne donaha, pochlubí se aspoň takto

8. dubna 2017 18:46

Herečka Lisa Rinna známá ze seriálu Melrose Place se může pochlubit opravdu skvělou postavou, za niž mohou částečně geny, částečně zdravý životní styl a částečně i plastická chirurgie. Kombinaci všech zmiňovaných aspektů si po vzoru mladších modelek a blogerek oblíbila vystavovat na sociálních sítích.

Odvahou mladší ročníky dokonce překoná. Vedle mnoha fotek v bikinách totiž přednedávnem na Instagramu sdílela snímek, svůj odraz v zrcadle, na němž byla nahá. Údajná oslava navrácení nahoty na stránky Playboye ale byla možná spíš oslavou jejího sebevědomí...které, přiznejme, není neopodstatněné.

Krásu a v dobrém slova smyslu sklony k exhibicionismu po ní zdědily i její dvě dcery, osmnáctiletá Delilah a patnáctiletá Amelia, jež má s hercem Harrym Hamlinem. Obě mají modelingové ambice a není důvod, proč by v tomto byznysu neuspěly. Svým vzhledem jsou pro něj ‚jako dělané‘. 

Super.cz


Časová osa článků