Lisa Rinna svých milión fandů na sociální síti zásobuje tímto a podobnými snímky a prokládá to selfíčky a fotkami rodiny.

Lisa Rinna svých milión fandů na sociální síti zásobuje tímto a podobnými snímky a prokládá to selfíčky a fotkami rodiny. Foto: Super.cz/ Profimedia.cz

Jsem sexy a vím to, jako by říkal její výraz: Když se hvězda Melrose Place (53) nesvlékne donaha, pochlubí se aspoň takto

Herečka Lisa Rinna známá ze seriálu Melrose Place se může pochlubit opravdu skvělou postavou, za niž mohou částečně geny, částečně zdravý životní styl a částečně i plastická chirurgie. Kombinaci všech zmiňovaných aspektů si po vzoru mladších modelek a blogerek oblíbila vystavovat na sociálních sítích.

Odvahou mladší ročníky dokonce překoná. Vedle mnoha fotek v bikinách totiž přednedávnem na Instagramu sdílela snímek, svůj odraz v zrcadle, na němž byla nahá. Údajná oslava navrácení nahoty na stránky Playboye ale byla možná spíš oslavou jejího sebevědomí...které, přiznejme, není neopodstatněné.

Krásu a v dobrém slova smyslu sklony k exhibicionismu po ní zdědily i její dvě dcery, osmnáctiletá Delilah a patnáctiletá Amelia, jež má s hercem Harrym Hamlinem. Obě mají modelingové ambice a není důvod, proč by v tomto byznysu neuspěly. Svým vzhledem jsou pro něj ‚jako dělané‘. 

Super.cz


Časová osa článků