Chůva Mel B Lorraine Gilles

Chůva Mel B Lorraine Gilles Profimedia.cz

Nejen nucený sex ve třech! Manžel Mel B měl mít i poměr s jejich německou chůvou. Když otěhotněla, vyhodil ji. A odškodnil

Špína, špína a zase jen samá špína. A ta padá na hlavu jediného člověka. Tím je Stephen Belafonte (41), manžel zpěvačky Melanie Brownové (41) alias Mel B, členky bývalého hvězdného dívčího uskupení Spice Girls. Ti dva, jak Super.cz již informoval, se teď rozvádějí. A dokumenty, které Melanie předložila soudu, přetékají zlobou.

Jedním ze zásadních obvinění je údajný důkaz o tom, že Stephen měl mít poměr s mladou německou chůvou Lorraine Gilles, o níž kdysi Melanie prohlásila, že jsou jako dvě sestry. A to po celých sedm let, kdy se starala o jejich děti. Chůva pak prý dokonce, dříve, než ji Stephen vyhodil, otěhotněla. On ji ale údajně donutil jít na potrat, za což jí měl ale vzápětí zaplatit odškodné 300 tisíc dolarů.

Není toho málo, z čeho Melanie svého muže obvinila. Aby dostal soudní příkaz k vystěhování z domu a zákaz přibližování se k ní i dětem, naplnila čtyřicet stran dokumentu všemi pikantériemi, na něž si vzpomněla, včetně obvinění z domácího násilí, vydírání a nuceného sexu ve třech. Belafonte veškerá obvinění své ženy odmítá. 

Super.cz


Časová osa článků