Manželka Mirka vytváří Federerovi dokonalé rodinné zázemí.

Manželka Mirka vytváří Federerovi dokonalé rodinné zázemí. Profimedia.cz

Tahle čtyřnásobná mamina slovenského původu mu vytváří rodinnou pohodu: Manželka tenisty Rogera Federera se ukázala v plavkách

Slavný tenista Roger Federer (35) má za manželku bývalou tenistku Mirku Vavrincovou (38). Švýcarka slovenského původu mu vytváří dokonalé rodinné zázemí, ale doma to určitě nemá jednoduché.

Je totiž čtyřnásobnou maminkou a s fenomenálním tenistou vychovává rovnou dvoje dvojčata - sedmileté dcery Mylu Rose a Charlene Rivu a skoro tříleté syny Lea a Lennnyho.

Ač jí určitě pomáhají chůvy, výchova dětí musí dát Mirce pořádně zabrat. Momentálně však tenistova manželka relaxuje na plážích v Miami, kde se ukázala v plavkách.

Zatímco její muž vyhrává zápas za zápasem, Mirka si užívá na pláži a stará se o rodinku. Mezi manželi je dokonalá symbióza, což se u Rogera projevuje i na tenisovém kurtu.

Osmnáctinásobný grandslamový šampion má velkou formu a po loňském zranění se mu opět daří, na čemž má samozřejmě velký podíl i rodinná pohoda. Co by za to dal český tenista Lukáš Rosol... 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků