Pavel Trávníček s manželkou Monikou

Pavel Trávníček s manželkou Monikou Michaela Feuereislová

Takhle se chodí do Národního? Princ Trávníček by měl spálit lesklý oblek, Dykovi Vilhelmová zaprala ponožky a co ty tenisky?

U Národního divadla a slavnostního předávání divadelních cen Thálie by neměly být pochybnosti o tom, jaký zvolit dress code. Ač nebyl na pozvánce uvedený. A nominovaní i jejich přátelé a partneři se letos snažili, aby neudělali ostudu.

Většina dam si pro tuto příležitost pořídila dlouhé róby. Výjimky se samozřejmě také našly. Ale pány ve smokingu abychom hledali pomalu lupou. Kam jinam jej vynést, když ne na slavnostní plesy nebo právě do Zlaté kapličky?

Některé pohledy na modely přítomných byly opravdu tristní. Princ Pavel Trávníček (72) možná cítí k lesklému obleku, v němž ho vídáme už řadu sezón, nějaké nostalgické vzpomínky. Lépe by ale udělal, kdyby ho rituálně spálil. O teniskách herce Jana Maxiána bychom snad ani nechtěli mluvit. A Vojtěch Dyk (37) asi doma nemohl najít bílé ponožky, nebo mu je partnerka Tatiana Vilhelmová omylem hodila mezi barevné dětské prádlo.

Na modely z předávání cen Thálie se podívejte v naší galerii... 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků