Při pohledu na tyto fotky se vám zatají dech.

Při pohledu na tyto fotky se vám zatají dech. Foto: Lukáš Navara

Byla to jen svatba nanečisto, ale při pohledu na tyhle fotky dojetím zaslzí i ten největší cynik

Novináři Andreu Bezděkovou (26) podezřívají, že chodí s pohledným svalovcem z Muže roku Miroslavem Dubovickým, ona zase tvrdí, že se dala znovu dohromady se svým expartnerem Martinem Švachem.

Jak je to doopravdy, možná neví ani samotná úřadující Česká Miss. Pravdou ale je, že se nám do redakce dostaly snímky, na kterých Bezděková pózuje s Martinem Švachem ve svatebním. Oproti těm fotkám, které byly v médiích uveřejněny doposud, je to úplně jiné kafe a srdce nad nimi plesá.

I sama misska byla při jejich vzniku docela naměkko. „Říkala jsem si, že je to nanečisto a že o nic nejde, ale když mě oblékali do šatů, připravovala jsem si svatební proslov, a dokonce nám přidělili i náhradní rodiče, začala jsem sama věřit tomu, že je to skutečné,” vzpomínala na svou veselku v Asii Andrea.

Na každý den měli s pomocí několika místních organizátorů připravenou zajímavou aktivitu - kulturní program, prohlídku chrámu, masáže nebo návštěvu přírodních lázní. „Thajci jsou sami o sobě neuvěřitelně pohostinní, ale když se to ještě spojilo se zodpovědností za povedenou svatbu, vznikla z toho thajská pohádka,” vzpomíná s dojetím na chvíle štěstí strávené v Asii Andrea Bezděková. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků