Klára Long Slámová

Klára Long Slámová Foto: archiv TV Nova

Advokátka Jiřího Kajínka v roli herečky: Na Nově má svůj pořad!

Proslavilo ji především zastupování nejsledovanějšího českého vězně Jiřího Kajínka nebo rodiny Moniky Kramné. Advokátka Klára Long Slámová bude před očima lidí nyní znovu. Ale ve zcela nové roli. Zahraje si soudkyni v novém nováckém pořadu Soudy Kláry Slámové.

Klára bude hrát soudkyni v show, v níž prim hrají skutečné příběhy ze soudních síní. Případy, které se staly, spory, vyhrocené situace, které aktéry dovedly až před soud. Jak je rozsoudí nejslavnější právnička v Česku?

"Jsme rádi, že spolupráci na naší show přijala renomovaná česká advokátka Klára Long Slámová, čímž se Soudy Kláry Slámové stávají v Česku jedinou show ze soudních síní s erudovanou personou v hlavní roli," říká programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek.

Radost ze spolupráce má i advokátka. "Musím říct, že mě natáčení baví a v roli soudkyně se cítím opravdu dobře. Pochopitelně je to úplně jiná role, než jakou znám z pozice advokáta. Tam vždy straním svému klientovi, zato soudce musí být nestranný. V tomto ohledu se moje skutečná praxe s filmovou srovnat nedá. Natáčení nicméně beru jako zábavu a příjemné zpestření mé práce," prozrazuje Klára.

"Na natáčení jsem se velmi těšila, ani jsem necítila trému. Samozřejmě že první natáčení je vždy náročnější, ale na tomto pořadu pracuje velmi zkušený tým lidí, ve kterém se cítím moc dobře," dodala Klára Long Slámová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků