Berenika Kohoutová Super.cz

Být mladou mámou už prý nestihne: Vnadná Berenika Kohoutová mateřství odkládá

Herečka Berenika Kohoutová (30) si sice v květinářství, kde jsme se potkali na Valentýna, vázala kytici, ale valentýnská to nebyla. "Já mám 15. února narozeniny, tak to u mne nějaký svátek, který doma stejně neslavíme, absolutně zastiňuje," smála se.

S tím, že oslavila 26. narozeniny a je zavalená prací, mj. hraje v divadle Studio DVA v Šíleně smutné princezně a s Janem Cinou (33), kterého v ní má jako hereckého partnera, zkouší i další představení, tentokrát v Rubínu, souvisí i její další životní rozhodnutí.

Bereniky, která se loni na jaře vdala za Pavla Čecháka, jsme se totiž ptali, zda neplánuje založení rodiny, tedy zjednodušeně miminko. Mezi mladými dámami ze šoubyznysu teď letí mateřství neodkládat.

"Mám teď docela hezké nabídky a říkala jsem si, že ještě nejsem úplně ve věku, abych se za tím musela hnát. Teď je to takové trendy, a já si vždycky taky myslela, že budu mladá máma. Ale vzhledem k těm šestadvacátým narozeninám si myslím, že už jsem to prošvihla. Pro mě znamená mladá maminka do pětadvaceti a teď už můžu nějaký ten rok počkat," uzavřela. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků