Robert Urban v další řadě První republiky zmužní. Super.cz

Pokračování První republiky se neobejde ani bez tohoto fešného herce. Zmoudří konečně největší bonviván rodiny Valentových?

V první radě seriálu První republika se postava Freddyho Valenty projevovala kázeňskými prohřešky, v druhé řadě ale nejmladší syn Valentových zmoudří. Na natáčení nových dílů dobového seriálu nám představitel této role Robert Urban prozradil pár detailů.

„V první sérii jsem studoval práva, ty už mám za sebou, a tak zastupuju roli rodinného právníka, kterého hrál Pavel Kříž,” rozpovídal se o své roli Urban. Jeho role v seriálu tak bude mít zjevně o dost větší váhu.

Na setkání s kolegy se Robert velmi těšil. „Těšil jsem se moc a jsem rád, že se tady po třech letech zase potkáváme. Je to setkání s bezva partou lidí, se kterou jsme se dali dohromady při natáčení první série.“

Herec a tanečník se velmi těšil na to, až si zase bude moct obléknout historický kostým. „Nejsem jediný, kdo tuto dobu má rád. I ostatní herci si užívají tyhle kostýmy, je to zase něco jiného pracovat na dobovce,” říká Robert Urban. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků