Danielle Lloyd čeká dítě se snoubencem Michaelem O'Neillem.

Danielle Lloyd čeká dítě se snoubencem Michaelem O'Neillem. Profimedia.cz

Po depresích ze zpackané operace ňader je bývalá Miss zase šťastná. Čeká čtvrté dítě!

Třiatřicetiletá modelka a bývalá britská královna krásy Danielle Lloyd se za pár měsíců stane už čtyřnásobnou mámou. Svěřila se s tím prostřednictvím magazínu OK!, na jehož obálku se nechala nafotit jako zpěvačka Beyoncé, která těhotenství oznamovala téměř totožnou fotografií na začátku února. Ze snímku v ruském stylu se mezitím stal četně parodovaný fenomén.

Na rozdíl od zpěvačky ale bývalá Miss Anglie i Velké Británie čeká ‚pouze‘ jedno dítě. Jeho otcem se stane Daniellin snoubenec Michael O’Neill. Jedná se o jejich prvního společného potomka, předešlé tři děti má modelka s fotbalistou Jamiem O’Harou. A jelikož dosud se jí dařilo přivádět na svět samé kluky, teď by si přála holčičku. A stejně jsou na tom prý i její tři synové Archie (6), Harry (5) a George (3), kteří prý moc chtějí sestřičku.

Lloyd o sobě poslední dobou dala vědět především účinkováním v pořadu Celebrity Botched Up Bodies, kde se svlékla a svěřila, že kvůli nevydařené plastické operaci prsou trpěla depresemi a úzkostí. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků