Katie Price se dala dohromady s nevěrným manželem.

Katie Price se dala dohromady s nevěrným manželem. Profimedia.cz

Silikonová Katie Price se vrátila k nevěrnému striptérovi: Na premiéře s ním vrkala v šatech, pod nimiž jí prosvítala ňadra

Britská sexbomba a modelka Katie Price (43) se loni v listopadu rozešla se svým už třetím manželem Kieranem Haylerem.

Manželé se však po pár měsících usmířili a opět vrkají jako dvě zamilované hrdličky. S bývalým striptérem se silikonová blondýna objevila na londýnské premiéře filmu Padesát odstínů temnoty.

Manželé, kteří spolu mají dvě děti, se k sobě neustále tulili a všem dávali najevo, že rozvod u nich v současné době nehrozí. Katie Price tak Kieranovi zjevně odpustila jeho četné milostné avantýry.

Na premiéře Katie opět zaujala svými obrovskými ňadry. Pod těsným outfitem vystavila na odiv bradavky, jež spatřily světlo světa poté, co byla Katie prosvícena blesky fotoaparátů.

To však slávychtivé sexbombě z pánských časopisů vůbec nevadilo. Glamour modelka na sebe neustále ráda upozorňuje a zjevně ji neuklidnilo ani pětinásobné mateřství.

Poprvé se maminkou stala ve 24 letech, kdy porodila syna Harveyho, jehož otcem je fotbalista Dwight Yorke. Se zpěvákem Peterem Andrem má syna Juniora a dceru Princess Tiaamii. Kieran Hayler je tatínkem holčičky Bunny a kluka Jetta. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků