Šestadvacetiletá Melania (tehdy Knauss) objektivem pařížského fotografa de Bassevilleho

Šestadvacetiletá Melania (tehdy Knauss) objektivem pařížského fotografa de Bassevilleho Profimedia.cz

První dáma USA Melania Trump před víc jak 20 lety: Nahá pózovala pro francouzský magazín

Není tajemstvím, že manželka prezidenta USA Donalda Trumpa Melania (46) má za sebou modelingovou kariéru, během níž se odhodlala i k odvážnějšímu focení nahých snímků. Ty, na které se nyní můžete podívat, vznikly v roce 1996 v New Yorku pro francouzskou mutaci magazínu Max.

Pařížský fotograf Jarl Ale de Basseville ji zvěčnil na několika snímcích: například jen v černých botách na jehlovém podpatku, opřenou o zeď, zezadu s hlavou otočenou do objektivu, nebo v posteli s další nahou modelkou Emmou Ericsson. Tento snímek vyšel černobíle i v barvě a z několika úhlů.

„Myslím, že je důležité ukázat krásu a svobodu ženy a jsem na tyto snímky velmi hrdý, protože oslavují krásu Melanie,“ cituje fotografa New York Post, který snímky zveřejnil.

Melanii Knauss, jak se za svobodna jmenovala, bylo tehdy šestadvacet let. Svého budoucího manžela potkala o dva roky později na večírku.

„Melania byla jednou z nejúspěšnějších modelek, má za sebou spousty focení včetně titulních stránek známých magazínů. Tyto fotky vznikly pro evropský magazín předtím, než jsem ji poznal. V Evropě jsou takové fotky velice módní a běžné,“ uvedl k nahým snímkům své ženy Donald Trump. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků