Jana Doleželová a její přítel David Trunda

Jana Doleželová a její přítel David Trunda Foto: Facebook

Je těhotná? Exmilenka miliardáře Karla Janečka Doleželová odkládá svatbu kvůli velmi příjemným problémům

Zatímco miliardář Karel Janeček se už dávno oženil, jeho bývalka Jana Doleželová (40), kterou před časem pokořil před celým národem, když přiznal, že randí i s jinou, se svatby asi hned tak nedočká. Plány na její letošní veselku se totiž rozpadly jako domeček z karet. Jenže jak se zdá, nejde o žádný krach partnerství, ale o velmi příjemné zprávy!

Lékárnice a modelka Doleželová, kterou zlí jazykové už léta nepěkně označují za zlatokopku (samozřejmě jde o hnusné a nepravdivé osočení), randí už delší čas se zámožným podnikatelem Davidem Trundou.

Před rokem došlo k zásnubám a říká se, že po nich by měla samotná veselka následovat do roka a do dne. Jenže smůla, svatba se odložila.

„Svatba se posouvá z rodinných důvodů, které vám nebudu říkat, řeknu vám je tak za měsíc. Vztah se posunuje dál, máme tam mnoho novinek, které teď nechci prozrazovat. Chci si je v klidu užít a vychutnat a ne zároveň s nimi organizovat svatbu. Jsou ale velmi příjemné.“ sdělila nám podnikatelka. Co jiného, než radostné očekávání by to mohlo být? 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků