Z Pavly Vitázkové je zrzka.

Z Pavly Vitázkové je zrzka. Foto: hermina.cz

To musíte vidět: Ze svůdné blondýny Pavly Vitázkové je najednou zatraceně sexy bruneta

Herečka Pavla Vitázková (43) prošla pořádnou proměnou. Z půvabné blondýnky je vášnivá brunetka. Herečka se novou kšticí poprvé pochlubila v luxusní restauraci U prince, kam vyrazila na večeři se svými kolegyněmi ze seriálu Cesty domů. Seriálové herečky společně před dvěma měsíci strávily dovolenou v Řecku a nyní si poprvé vyrazily na dámskou jízdu v Praze.

Jitka Smutná, Miluše Šplechtová, Kamila Špráchalová, Vendula Křížová, Iva Kubelková (45) a Pavla Vitázková měly na co vzpomínat. Šestice hereček probrala nejen dovolenou, ale také horké novinky. Všechny se těšily na fotky prvního vnoučka Jitky Smutné, který se začátkem srpna narodil a jmenuje se František. Kamila s Ivou pak vyprávěly o svých ratolestech a jejich prvních dnech ve školních lavicích.

Protože si dámy velmi rozumí, domluvily se již na další společnou zahraniční dovolenou. Termín si již poznačili v nových diářích, které jim věnovala Kamila Špráchalová. „Chtěla jsem holky něčím obdarovat a objevila jsem malé diářky, do kterých jsem poznačila datum příští společné dámské jízdy – dovolené. A, jak vidím, holky to potěšilo,“ dodala s úsměvem Špráchalová. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků