Josef Vágner s přítelkyní Marlen a indickým kamarádem z vysoké školy, který se ženil.

Josef Vágner s přítelkyní Marlen a indickým kamarádem z vysoké školy, který se ženil. Foto: archiv J. Vágnera

Muzikálová hvězda byla hostem indické svatby pro 500 hostů: Takhle to tam vypadalo!

Hodně netradiční zážitek prožil těsně před Vánocemi zpěvák Josef Vágner se svou přítelkyní Marlen. Vydali se totiž až do daleké Indie na pravou nefalšovanou indickou svatbu. Zažili neuvěřitelné věci a málem nestihli české Vánoce!

"Náš kamarád z vejšky, rodilý Ind, se ženil. Pozvali nás už před rokem a řekli nám, že si máme pořídit letenky, a o zbytek že se postarají. Vůbec jsme netušili, co nás čeká," svěřil se Josef.

"Bylo to neuvěřitelné, cesta tam dlouhá a nakonec jsme skončili na svatbě královské rodiny v Hajdarábádu, ve středu Indie. Ale to nebylo všechno! Byla to čtyřdenní svatba, na kterou bylo pozváno přes 500 hostů. Zažili jsme tradiční ceremonie, museli jsme se učit bollywoodské tance, a ochutnali opravdu tradiční indickou kuchyni,” prozradil Vágner.

Indická svatba byla pro něj i jeho krásnou přítelkyni Marlen velkým zážitkem a možná i tak trochu inspirace pro tu jejich. "Obávám se, že takovou svatbu už asi nikdy nezažiju, a tak si vlastně říkám, zda má vůbec cenu plánovat vlastní, když nemáme nejmenší šanci se tomu zážitku vyrovnat," směje se Vágner junior, syn hitmakera Karla Vágnera.

Zážitků ale bylo více. Když si prý už mysleli, že je po všem, dostali pozvání na rodinné safari do jižní Indie. "Čekal nás ráj uprostřed džungle. Bylo to úžasné. To se nedá vyprávět, to se musí zažít… Přeci jen ale nejdivočejší zážitek byl na cestě zpět, kdy nám ujel poslední vlak z vídeňského letiště do Prahy. Takže jsme si museli vzít taxi Vídeň - Brno. Důležité bylo, abychom stihli poslední autobus z Brna do Prahy a dorazili jsme tak akorát na Štědrý den domů. Takže Vánoce jsme stihli a svátky jsme si s rodinou užili. Ale byl to trochu adrenalin," dodal Vágner. 

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků