Monika Absolonová

Monika Absolonová Michaela Feuereislová

Dojatá k slzám: Monice Absolonové se splnilo nejhezčí vánoční přání

Zpěvačka Monika Absolonová (44) letos zažívá krásný rok. Syn jí roste a prospívá, vztah s jeho otcem Tomášem Hornou je také zalitý sluncem, k tomu se daří i pracovně. Monika se vrátila na divadelní prkna a vydala vánoční desku, na kterou pomýšlela už před narozením Tadeáše.

A na té je ke všemu duet s Karlem Gottem (✝80), který je pro ni něco jako Ježíšek, jak sama ráda říká. Prostě idol, ke kterému vzhlíží, muž kterého obdivuje, přítel, kterého si váží.

Že je hoden obdivu, Gott dokázal i na Moničině vánočním koncertu. Ten se konal včera v divadle Studio DVA a Mistr přišel a s Monikou si zazpíval. Ta byla dojatá k slzám.

„To, co jsem dnes zažila na svém koncertě, předčí všechno. (…) To, že se na koncert vydal můj idol Karel Gott s celou svojí rodinou a nakonec se mnou i zazpíval??? Tak to je nejvíc, co jsem kdy od Ježíška dostala!!! To i 2 pytlíky fosforeskujících céček v roce 1984, kdy mi bylo 8 let a byl to megahit a Ježíšek mi je přinesl a já měla snad největší radost na světě, jsou prd! A to byl absolutní vrchol mít céčka/ pamětníci pochopí... Tohle bylo neuvěřitelné! Pořád mám pocit, že se mi to zdálo! Děkuju!!!“ vypsala se Monika ještě v noci po koncertě na sociální síti, kde mimochodem zmínila i svého partnera, který jí včera také zazpíval. 

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků