Sámer Issa se změnil.

Sámer Issa se změnil. Foto: archiv S. Issy

Sámer Issa šel do sebe: Potetovaný zpěvák místo mejdanů učí opuštěné děti, k Vánocům jim nakoupil hudební nástroje

26. prosince 2016 23:45

To snad není ani možné, že se takhle změnil. Ale už to tak asi bude. Potetovaný zpěvák Sámer Issa (33) proslulý spíš jako večírkový král vyměnil mejdany za opuštěné děti. A nezapomněl na ně ani o Vánocích.

"Každou středu a neděli mám hodinu hudební výchovy pro dětský domov Klokánek, a i když je to pro mne úplně nová zkušenost strašně mě to s těma dětma baví a dokonce jsem jim slíbil k Vánocům hudební nástroje jako jsou bicí, kytary, piano, mikrofony, flétny. Vše jsme nakoupili v hodnotě 45 tisíc korun a přivezli do Klokánku," svěřil Sámer.

"S dětmi se připravujeme i na můj křest nové desky. Společně si tam zazpíváme a budeme jako jedna skupina. Chci děti motivovat a seznámit je s hudbou a naučit je, že pokud budou chtít, tak můžou dokázat cokoliv, i když nemají normální rodinu, tak to neznamená, že nemohou normálně snít. Být učitelem mne moc baví a také mi to dává určitou zodpovědnost, takže i já se učím," jde do sebe Sámer.

A jak stráví zpěvák Vánoce? "Jsem sám, tak pojedu na den k rodičům a pak se zase vracím zpátky do Prahy. Moje Vánoce nejsou nic moc," přiznal. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků