Sámer Issa se změnil.

Sámer Issa se změnil. Foto: archiv S. Issy

Sámer Issa šel do sebe: Potetovaný zpěvák místo mejdanů učí opuštěné děti, k Vánocům jim nakoupil hudební nástroje

To snad není ani možné, že se takhle změnil. Ale už to tak asi bude. Potetovaný zpěvák Sámer Issa (36) proslulý spíš jako večírkový král vyměnil mejdany za opuštěné děti. A nezapomněl na ně ani o Vánocích.

"Každou středu a neděli mám hodinu hudební výchovy pro dětský domov Klokánek, a i když je to pro mne úplně nová zkušenost strašně mě to s těma dětma baví a dokonce jsem jim slíbil k Vánocům hudební nástroje jako jsou bicí, kytary, piano, mikrofony, flétny. Vše jsme nakoupili v hodnotě 45 tisíc korun a přivezli do Klokánku," svěřil Sámer.

"S dětmi se připravujeme i na můj křest nové desky. Společně si tam zazpíváme a budeme jako jedna skupina. Chci děti motivovat a seznámit je s hudbou a naučit je, že pokud budou chtít, tak můžou dokázat cokoliv, i když nemají normální rodinu, tak to neznamená, že nemohou normálně snít. Být učitelem mne moc baví a také mi to dává určitou zodpovědnost, takže i já se učím," jde do sebe Sámer.

A jak stráví zpěvák Vánoce? "Jsem sám, tak pojedu na den k rodičům a pak se zase vracím zpátky do Prahy. Moje Vánoce nejsou nic moc," přiznal. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků