Jana Uriel Kratochvílová pojala vánoční koncert po svém...

Jana Uriel Kratochvílová pojala vánoční koncert po svém... Herminapress

Pozor, Mars útočí! Nejulítlejší česká zpěvačka šokovala na vánočním koncertě v těchto bizarních mimozemských kostýmech

Tak na tomhle vánočním koncertě byste poklidné koledy určitě neslyšeli. Extravagantní zpěvačka Jana Uriel Kratochvílová totiž svůj vánoční koncert opět pojala po svém.

Interpretka hitů V stínu kapradiny a Dlouhá bílá žhnoucí kometa vtrhla na pódium pražského Paláce Akropolis v mimozemském převleku, který by u blízkého setkání třetího druhu vylekal i skutečné návštěvníky z jiné planety.

Výstřední zpěvačka předvedla s kapelami Illuminati.ca a se skupinou MetaDance magickou show plnou improvizace a mimozemských projevů.

Diváci nadšeně tleskali nejen osvědčeným hitovkám, ale i novým písním, které tato nevšední zpěvačka interpretovala svými typickými neotřelými nadpozemskými projevy.

Ujeté oblečky jsou charakteristickým poznávacím znamením Jany Kratochvílové. Zběsilá umělkyně se prezentovala v neidentifikovatelných kostýmech připomínajících postavičky z těch nejbizarnějších sci-fi filmů.

Psychedelicky pojaté outfity i nevšední písně byly v podání této nejulítlejší české zpěvačky zárukou kvalitního kulturního zážitku, jenž poněkud netradičně zpestřil předvánoční čas plný vánočních koled a ohraných písní Mariah Carey, které slyšíme na každém kroku. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků