Ivana Christová je opět na váhovém maximu.

Ivana Christová je opět na váhovém maximu. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Korpulentní věštkyně z televize? Ne, tahle kyprá panímáma kdysi nosila korunku pro nejkrásnější dívku Československa

V roce 1989 neměla konkurenci v celém Československu. Od jejího triumfu na soutěži krásy už ale uběhlo 27 let a z dívky výstavních tvarů je oplácaná mamina, která už by při promenádě v plavkách nezabodovala.

Váhové výkyvy jsou pro Ivanu Christovou (51) téměř celoživotní hrozbou. Jako Miss Československa se mohla pochlubit štíhlou figurou, ale když přestala s dietou, začala se zakulacovat. Několikrát se jí sice podařilo zhubnout a opětovně se pochlubit útlejší figurou, ale Ivana je od přírody holka krev a mlíko, čemuž nedokáží zabránit ani zázračné diety.

Christová po dlouhé době vyslala do světa nové portrétní fotky, z nichž je zřejmé, že se korunkou královny krásy pyšnila už v minulém století. Sympatická tvář jí zůstala, postavu modelky si ale bohužel neudržela.

Neforemné šaty v etno stylu zamaskovaly její faldíky, pytlovitý střih však korpulentním dámám na atraktivitě nepřidává. Ivana tak vypadá jako z katalogu pro ženy nadstandardních rozměrů a spíše než bývalou královnu krásy připomíná rozložitou věštkyni druhé kategorie z ezoterické televizní show. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků