Janice a Robert tvoří pár už více než čtyři roky.

Janice a Robert tvoří pár už více než čtyři roky. Profimedia.cz

První světová supermodelka (61) se počtvrté vdala: Se zajíčky to vzdala a vzala si psychiatra

Než samozvaná první supermodelka světa Janice Dickinson (61) poznala výhody zkušeností a zralosti u mužů, trvalo jí to víc než půlstoletí. Do té doby se obklopovala mnohem mladšími protějšky, než byla ona sama. Své čtvrté ‚ano‘ ale o víkendu během skromného obřadu v Beverly Hills řekla právě sedmdesátiletému psychiatrovi Robertu Gernerovi.

Dvojice vstoupila do manželství v domě jejich společné přítelkyně Suzan Hudges v sobotu odpoledne a Janice je podle svých slov z tohoto kroku naprosto u vytržení: „Jsem tak nadšená, v sedmém nebi a jako v extázi. Jsem nevěsta na přehlídkovém mole,“ neskrývala modelka radost pro Entertainment Tonight.

„Když se mi Robert poprvé představil, připadalo mi, jako kdybych viděla jednorožce, krále. On je nejbystřejší, nejlepší, nejzábavnější a nejúžasnější muž, jakého jsem kdy v životě poznala,“ nešetřila Dickinson chválou na svého novomanžela, který při ní stojí i v těžkých chvílích. Lékaři jí totiž letos v březnu diagnostikovali rakovinu prsu.

V minulosti byla modelka už třikrát vdaná, a to za Rona Levyho, Simona Fieldse a Alana B. Gerstena. S druhým manželem má syna Nathana, jenž ji v sobotu přiváděl svatební uličkou. S bývalým partnerem Michaelem Birnbaumem má ještě dceru Savannah, která mamince nesla vlečku šatů. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků