Tiára opět v centru pozornosti...

Tiára opět v centru pozornosti... Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Vévodkyně Kate v milované tiáře princezny Diany a červené róbě zazářila na královnině recepci

Již podruhé a přesně po roce měla vévodkyně z Cambridge (39) tu čest ozdobit svůj účes nejmilovanější tiárou princezny Diany (✝36) posetou diamanty a perlami. Stalo se tak opět během výroční diplomatické recepce královny Alžběty II., která se považuje za nejvýznamnější událost roku pořádanou v Buckinghamském paláci.

Tiáru nesoucí název Lover's Knot dostala Diana jako svatební dar od královny Alžběty II. v roce 1981 a s oblibou ji vynášela do společnosti. Kate ji i letos zakomponovala do střídmého drdolu, ale tentokrát zvolila mnohem výraznější červenou róbu od své oblíbené návrhářky Jenny Packham, než byla ta loňská smetanová značky Alexander McQueen.

Ještě před samotným zahájením slavnostní recepce, které se každoročně účastní okolo 1500 hostů, se letos nejužší rodina nechala zvěčnit na památnou fotografii. Kromě královského páru Alžběty II. a prince Philipa, vévody z Edinburghu na ní nechybí Charles, princ z Walesu s chotí Camillou, vévodkyní z Cornwallu a vévoda s vévodkyní z Cambridge. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků