Kylie Minogue a její snoubenec jsou velkými zastánci svazků mezi páry stejného pohlaví.

Kylie Minogue a její snoubenec jsou velkými zastánci svazků mezi páry stejného pohlaví. Profimedia.cz

Jen aby ses vůbec dočkala: Kylie Minogue (48) dává před svatbou s krásným snoubencem (28) ultimáta!

Australská popová královna Kylie Minogue (53) je již od února zasnoubená s o dvacet let mladším britským hercem Joshuou Sassem. Jenže místo toho, aby přípravy na jejich velký den byly v plném proudu, přišla zpěvačka s nečekaným prohlášením, že se s partnerem nevezmou do té doby, než bude v její rodné zemi legální manželství mezi páry stejného pohlaví.

Kylie a Joshua podporují gay svazky dlouhodobě, ale nyní v rozhovoru s Jonathanem Rossem Minogue uvedla, že se s Joshuou společně domluvili, že se svatbou počkají, dokud nebudou mít stejná práva všichni zamilovaní bez ohledu na sexuální orientaci.

„Byli jsme na dovolené v Itálii a z nějakých zpráv jsme se dozvěděli, že v Austrálii stále nebyla legalizovaná manželství stejného pohlaví. Ptali jsme se, zda to je pravda a řekli si, že bychom s tím měli něco udělat. Nechali jsme si udělat i trička. Můj snoubenec je motorem toho všeho a já jej celým srdcem podporuji,“ nechala se slyšet Minogue, která navzdory několika vážným a dlouhým vztahům dosud nikdy vdaná nebyla a nemá ani děti. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků