Hana Gregorová a Ondřej Koptík opět bok po boku ve společnosti

Hana Gregorová a Ondřej Koptík opět bok po boku ve společnosti Michaela Feuereislová

Gregorová se označila za důchodkyni. I tak opět zářila ve společnosti o polovinu mladšího milence

Ve svém životě se pyšní celou řadou prvenství, nyní Halina Pawlowská (66) překvapila největším počtem kmotřiček na křtu své poslední knížky s názvem Tři metry vášně.

Jitka Asterová, Petra Černocká, Hana Gregorová (69), Markéta Hrubešová, Heidi Janků, Světlana Nálepková, Pavla Tomicová, Simona Vrbická, Jitka Zelenková se nepředstavily pouze v úloze kmoter, ale také modelek. Úspěšná česká spisovatelka, scenáristka, moderátorka a nově také zakladatelka módní značky na akci představila kromě stránek plných vtipné beletrie také kolekci šatů, které jsou společným dílem Haliny a její dcery Natálie.

„Sice je většina z nás už v důchodu, ale přesto jsme modelky,” s nadšením zvolala na improvizovaném pódiu Hana Gregorová a jedním dechem dodala: „Přeji ti, Halinko, abys měla stále šikovné pero, ať se vám daří v módním byznysu, ať se prodává knížka i hezké hadříky.”

Gregorovou do společnosti opět doprovázel její o polovinu mladší snoubenec Ondřej Koptík. Dvojice se po samotném aktu křtu na akci ale příliš dlouho nezdržela, bylo evidentní, že se chtěli oba vyhnout dotazům všetečných novinářů. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků