Eva Perkausová o tom, jestli by byla ideální partnerka. Super.cz

Je tohle vůbec možné? Majitelka jednoho z nejkrásnějších českých těl nemá chlapa. Mají z ní strach!

Je až nebezpečně půvabná, její postava je luxusní a poprsí vražedně objemné. Přesto prý v současnosti není nikdo, kdo by jí byl intimněji blíž. Moderátorka TopStaru Eva Perkausová (27) tvrdí, že je nezadaná, a za vše může strach lidí!

„Každá žena má v sobě ošetřovatelku. Kdyby měl můj partner smrtelnou nemoc rýmičku, postarám se o něj. Vařit umím. Sice si zatím netroufnu třeba na svíčkovou, ta by ještě nikomu nechutnala, ale snažím se,“ vypočítává své přednosti jako drahé polovičky Eva.

Ta byla jednou z kmoter kalendářů Muže roku a Sestřičky roku v nemocnici Bulovka. Ani mezi mládenci z pánské soutěže krásy si nevybrala.

„Jsem sama, nehledám nikoho, když někdo přijde, tak přijde. Muži mají obecně problém s tím, že si řeknou: Pracuje v televizi, vypadá tak, nebo tak, radši se nebudu ptát na kontakt. Určitě se to stává,“ říká Perkausová.

Takže i kdyby někomu sympatickému kontakt na sebe dát chtěla, nemůže. A ti, co ho chtějí, mají zase smůlu. „Zastavují mě lidé na ulici, chtějí číslo, třikrát řeknu ne, pak přitvrdím,“ dodala Eva. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků