Láska jako trám

Láska jako trám Herminapress

Láska oběma svědčí. Sporťák z Novy se od své pohledné partnerky nedokáže odtrhnout

Už si ani nepamatujeme, kdy jsme Martina Čermáka potkali ve společnosti bez doprovodu. Není se čemu divit, sympatický sporťák je totiž šťastně zadaný a na společenské akce ho vždy doprovází jeho nová přítelkyně Karolína. Naposledy se dvojice objevila na otevření obnoveného klubu Misch Mash.

„Byl to skvělý večer, dali jsme si pár drinků a užili si to,” komentoval svou účast na otvíračce Martin, který spíš než do klubů vyráží se svou partnerkou do restauračních zařízení. „V Praze je plno super restaurací a občas je dobré se najíst tak, že člověk sotva dojde do auta,” uvedl sporťák se smíchem v hlase a jedním dechem dodal: „I když v poslední době se snažíme jíst zdravě, ne moc sladkého, tučného, omezit pečivo a podobně.”

Nejoblíbenější aktivitou Martina a Karolíny jsou ale přece jen vycházky do přírody. „Nejradši vyrážíme na výlety, stačí na den, nebo někde přespat. V Čechách je tolik krásných míst, co stojí za návštěvu, takže vyrážíme na místa, kde jsme ještě nebyli. Celkově společně rádi děláme věci, které ještě ani jeden z nás nezkusil,” říká moderátor a dále uvádí: „Teď jsme se čerstvě vrátili z dovolené, takže momentálně je to hlavně o práci. Karolínu čekají nějaké zkoušky ve škole, blíží se plesová sezóna, takže mě čekají moderace několika plesů, přítelkyně zase zpívá, takže to budeme mít teď spíš pracovní.” 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků