Jana Plodková a Marek Hrstka (tanečník Anny K)

Jana Plodková a Marek Hrstka (tanečník Anny K) Foto: Archiv České televize

Nová favoritka StarDance? Vítězka posledního kola Jana Plodková změnila účes a vypadala jako dvojče kudrnatého tanečníka Anny K

Herečka Jana Plodková (40) na první pohled působí hodně nenápadným dojmem, ale hodně rychle se z ní stává velká favoritka StarDance.

Blonďatá herečka a její tanečník Michal Padevět dostali od poroty v posledním kole čtyři desítky a s přehledem postoupili dál. Porotu i diváky, kteří jim posílali hlasy, zaujali během rockového večera svou parádní cha-chou, kterou tančili na legendární píseň od Deep Purple Smoke on the Water.

Plodková zaujala i novým, velmi objemným účesem. S krásnými kudrnatými vlasy se rázem celá rozzářila a hned působila mnohem temperamentnějším dojmem než obvykle. Účes měla skoro stejný jako kudrnatý tanečník Anny K (56) Marek Hrstka, jenž se svou soupeřkou ochotně zapózoval.

Plodková by však určitě neměla usnout na vavřínech. Skvělé bodové hodnocení od poroty nemusí vůbec nic znamenat, protože kartami míchají i divácké hlasy.

Své o tom ví i Olga Šípková a Marek Dědík (38), kteří zpočátku soutěže dostávali desítky od poroty, ale později jim paradoxně chyběly hlasy diváků a v minulém kole nečekaně vypadli

Myslíte si, že Jana Plodková vyhraje StarDance?

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků