Holky z Miss BumBum hrály fotbal.

Holky z Miss BumBum hrály fotbal. Profimedia.cz

Sexy adeptky na vítězství v soutěži o nejkrásnější zadeček v akci: V bikinách dováděly s mičudou a vystavily své přednosti

Kralování známé exhibicionistky Suzy Corzez (31), která je držitelkou titulu Miss BumBum, což je brazilská soutěž o nejkrásnější zadeček, se krátí. Sličné finalistky s výstavními zadečky se už pilně připravují na listopadové finále.

Soutěž berou opravdu hodně vážně a snaží se zaujmout i brazilské fotbalové fanoušky. Naposledy se v bikinách proháněly s mičudou před zraky nadšených fotografů. Samozřejmě, že nechybělo ani pořádné vystavování zadečků, které některé dámy využívaly jako odrazové místo pro míč.

Zatímco fotbalisté hlavičkují, Miss BumBum v podstatě „zadečkují“. Poslední vítězka Suzy Cortez se ostatně vášní pro fotbal vůbec netají.

Obdivuje zejména argentinskou hvězdu Lionela Messiho, v jehož dresu se s oblibou fotí téměř nahá. A dokonce způsobila skandál, když nalákala Messiho, aby ji podpořil na sociální síti. Messi však dostal vyčiněno od své partnerky Antonelly a musel se od náruživé fanynky ihned distancovat. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků