Mariah se stylizovala do ďáblice.

Mariah se stylizovala do ďáblice. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Žhavější pekelnici jste ještě neviděli: Mariah Carey na dětské párty provokovala v rudém latexu

Dříve musely fotografie Mariah Carey (51) před zveřejněním projít grafickým zeštíhlením, ale poté, co se zbavila přebytečných kil, už nejsou žádné úpravy nutné. Macaté období je definitivně pryč a zpěvačka si užívá své útlejší křivky.

Popovou divu si už diamantovým prstenem okroužkoval miliardář James Packer, ale Mariah v rámci udržení dobrých vztahů projednou dala přednost svému exmanželovi Nicku Cannonovi. Zpěvačka si s ním nepotřebovala vyřizovat účty, ale kvůli dětem opět na chvíli předstírali spokojenou rodinku.

Bývalí partneři vyrazili se svými pětiletými dvojčátky na halloweenskou párty, kde se Moroccan s tatínkem sladili ve stylu videohry Super Mario Bros. a Monroe oblékla šaty jako princezna Locika z pohádky Na vlásku. Maminka ovšem působila jako pěst na oko.

Mariah si nejspíš dětskou párty spletla s erotickým večírkem a zapomněla, že má s sebou své potomky. V rudém latexu byla sice mimořádně žhavá, ale tento ohoz si mohla nechat až na chvíle, kdy bude Halloween v ložnici slavit se svým snoubencem. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků