Ladisav Vízek s tanečnicí Evou Krejčířovou.

Ladisav Vízek s tanečnicí Evou Krejčířovou. Michaela Feuereislová

Diváci ze StarDance vykopli Vízka. Tělo a pevné silikony jeho tanečnice už v soutěži neuvidíte

Jeden z outsiderů osmé série StarDance se na základě hlasování porotců muset odporoučet! Diváci rozhodli o tom, že tančit dál o sobotních večerech v České televizi nebudou bývalý fotbalový internacionál Ladislav Vízek a Eva Krejčířová. Zatímco většina končících soutěžících veřejně nebo v ústraní pláče, „čutálista“ měl radost. „Už vám tu někdo po vypadnutí jásal?“ ptal se. Skončit chtěl už před týdnem, tehdy se ale ještě místo něj loučila MIluše Bittnerová. Hlasujte v anketě na konci článku!

Vízek opravdu nepatří mezi rozené tanečníky, byla s ním ale prý velká zábava.

„Tohle není pažit, je to bohužel parket. Kopačky nemohu mít, v dresu nemohu být, rozhodčí jsou přísní, nedá se nic dělat,“ pokračoval Vízek.

„Čekal jsem to, proto jsem pozval mé nejlepší kamarády, aby byli svědky mé defenestrace,“ bavil dál obecenstvo a kamera zabírala například bývalého trenéra fotbalové reprezentace Ivana Haška nebo Vízkova zeťáka Vladimíra Šmicra. Toho Česká televize ohledně účasti v soutěži také oslovila, místo sebe ale poslal tchána.

Eva Krejčířová byla dojatá. „Chtěla bych Láďovi strašně poděkovat. Byl úžasný, držel se a bojoval jako býk. I když to někdy vypadalo, že remcá, tak bojoval. Vůbec nikdy jsem se s ním nenudila,“ uvedla tanečnice, která má sportem zocelené tělo.

Příští víkend se osm párů utká o postup s tanci paso doble a slowfox. V hlasování poroty byl po Vízkovi druhý nejhorší Emanuele Ridi, možná že se tedy bude právě on i s Lucií Hunčářovou příště loučit se soutěží. 

Kdo podle vás ve StarDance skončí příště?

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků