Jakub Štáfek vymyslel seriál o fotbale. Super.cz

Přesídlil na druhou stranu kamery: Štáfek z Ulice vyzkoušel režii, podpořit ho přišla nádherná přítelkyně

20. října 2016 20:34

Jakuba Štáfka znají televizní diváci především z nekonečného seriálu Ulice. Proto nás trochu překvapil, když teď seriál, i když pro internetovou televizi, sám režíruje. "Dělal jsem pilotní díl s tím, že jsem vymyslel hlavní postavu bláznivého fotbalisty, ale ke zbylým desíti dílům jsem si přizval dalšího režiséra," upravil informace o seriálu Vyšehrad Jakub.

"Už toho na mě bylo moc, nezvládám všechno jako můj jmenovec Jakub Kohák," smál se Kuba, který ve všech dílech hraje společně s Ondřejem Pavelkou a Jakubem Prachařem. "K tomu se objevují další epizodní postavy, kde je spousta postav z fotbalového prostředí, současných i bývalých fotbalových hráčů, ale i další herci," doplnil. V Ulici se prý od režisérů neučil. "To je něco úplně jiného, nelze to srovnávat," krčil rameny.

A o čem vlastně seriál z fotbalového prostředí je? "Je to o výborném fotbalistovi, který má potenciál stát se v Česku nejlepším, ale v hlavě to nemá úplně v pořádku. Je to trošku magor, nezodpovědný, chlastá, zajímají ho ženské. On chce být fotbalistou, nechce hrát fotbal," upřesnil Štáfek, jehož na představení seriálu pro média přišla podpořit krásná přítelkyně Monika Timková. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků