Tihle dva by se prý měli podobat.

Tihle dva by se prý měli podobat. Herminapress

Vážně vám přijdou podobní? Tydýt ze StarDance se domnívá, že se podobá kolegovi, který balí jednu holku za druhou

Většina z vás ho zná hlavně díky jeho působení v pořadu Na stojáka, nebo taneční soutěži StarDance. Lukáš Pavlásek (42) ale hodlá bodovat i na divadle. Aktuálně zkouší s režisérem Antonínem Procházkou komedii Celebrity s.r.o.

Tydýt ze známé taneční show se bude v chystané divadelní hře v roli Emila alternovat s kolegou Martinem Písaříkem. „Celebrity s.r.o. jsou hrou o hercích a já nepochopím, proč zrovna my dvě hvězdy hrajeme poměrně neúspěšného komedianta, a jak nám řekl krátce pan režisér, je to totální outsider. Fakt to nechápu, ale líbí se mi to,“ s úsměvem řekl Martin Písařík.

„U mě je to jinak. Je to role z mého života. Já se navenek snažím s tím něco dělat, ale tenhle herec jsem vlastně já. Takovej nesmělej, ale snaživej, takže mi to určitě půjde,“ doplnil Písaříka Lukáš Pavlásek.

Byli jsme na zkoušce představení a nebylo možné si nevšimnout, že si přípravy užívá. „My se v podstatě smějeme pořád a s Martinem Písaříkem jsme zjistili, protože se alternujeme, že jsme vlastně totožní. Že jsme stejní. A bojíme se, aby si nás lidi na jevišti nespletli," dodal s humorem sobě vlastním "tydýt" Lukáš Pavlásek.

Premiéra představení je na programu 8. listopadu. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků