Eva Čerešňáková

Eva Čerešňáková Michaela Feuereislová

Nejasnosti v České Miss: Kdo soutěži krásy šéfuje?

4. října 2016 18:02

V pondělí se do médií dostala informace a následně tisková zpráva, že soutěž krásy Českou Miss nově povedou partneři Martin Ditmar a někdejší účastnice klání o nejkrásnější dívku Eva Čerešňáková. S tím, že dosavadní šéfka soutěže Marcela Krplová byla z funkce ředitelky soutěže odvolána.

„Nově soutěž povedou partneři Martin Ditmar a Eva Čerešňáková, kteří se společně s dalšími investory rozhodli soutěž Česká Miss zachránit. V posledních letech totiž nejznámější česká soutěž krásy ztrácela prestiž, kterou si zaslouží a s jakou je spojena v mnoha jiných státech. Ing. Marcela Krplová a Bc. Lucie Volná byly odvolány ze statutárních orgánů společnosti a funkcí ředitelek, stejně jako Michal Škvára,“ stojí mimo jiné v oznámení.

Advokátní kancelář zastupující Krplovou dnes v tiskové zprávě uvedla mimo jiné toto: „Na základě pověření paní Krplové sdělujeme, že probíhají jednání o prodeji projektu Česká Miss. Klientka však popírá, že by projekt česká Miss převedla na slečnu Čerešňákovou nebo pana Ditmara, či s nimi uzavřela jakoukoliv obchodní dohodu.“

K odkoupení podílu totiž dle vysvětlení Evy Čerešňákové nedošlo. „Nikdy jsme nikomu netvrdili, že jsme odkoupili menšinový podíl od paní Ing. Marcely Krplové, MBA. Spolu s Martinem Ditmarem patříme mezi investory, kteří chtějí projekt Česká Miss zachránit,“ řekla Čerešňáková s tím, že platí, že Krplová byla odvolána ze statutárních orgánů společnosti a funkce ředitelky. 

Lucie Sieglová , Jiří Čeladník , Super.cz