Naomi Watts a Liev Schrieber se po 11 letech rozcházejí.

Naomi Watts a Liev Schrieber se po 11 letech rozcházejí. Profimedia.cz

Inspirace Brangelinou? Slavný herecký pár oznámil po 11 společných letech rozchod

Letošní rok hollywoodským párům moc nepřeje. Nejprve rozvodem překvapili Johnny Depp (58) s Amber Heard (35), pak svět šokoval krach manželství Brada Pitta (57) a Angeliny Jolie (46), po němž se k odloučení rozhodli i Liev Schreiber (48) a Naomi Watts (47).

Herečtí kolegové se poprvé jako pár objevili v roce 2005 na premiéře filmu King Kong, kde Naomi ztvárnila hlavní roli. O dva roky později došlo na zásnuby, které se poněkud protáhly. Nyní je zřejmé, že se herečka snubního prstýnku nedočká ani po devíti letech.

„Během uplynulých měsíců jsme došli k závěru, že nejlepším řešením pro naši rodinu bude, když přestaneme tvořit pár,“ sdělili v prohlášení herci, kteří spolu mají devítiletého Sashu a sedmiletého Samuela. „Náš vztah vstupuje do nové fáze, v níž se chceme oba s láskou, úctou a přátelstvím podílet na výchově našich dětí,“ tvrdí Naomi a Liev.

K oznámení rozchodu došlo nečekaně pouhé dva týdny poté, co se herci spolu objevili na festivalu v Torontu, kde propagovali boxerské drama The Bleeder, v němž si zahráli manželský pár. Na premiéře pózovali ruku v ruce a nic nenasvědčovalo tomu, že by se jejich vztah chýlil ke konci. 

Adam Chromý , Super.cz


Časová osa článků