Lucie zcela změnila image.

Lucie zcela změnila image. Foto: Hair studio Honza Kořínek (3x)

Úspěšná blogerka totálně změnila image: Z půvabné blondýnky je krátkovlasá zrzka

25. září 2016 18:06

Úspěšná blogerka Lucie Nachtigalová ve svých příspěvcích řeší vtipně starosti dnešních matek, pro jeden den si od svých dětí mohla ale pořádně odpočinout. Lucie měla možnost vyzkoušet si roli modelky a stala se jednou z tváří vlasové kolekce. "Lucie se kvůli focení nechala radikálně ostříhat i obarvit, naprosto jsme ji změnili a vypadá neuvěřitelně," prozradil kadeřník Honza Kořínek.

Doma ji prý nepoznal ani manžel. "Když jsem přišla domů s novým účesem a barvou, manžel mě doma pozdravil slovy dobrý den," usmívala se blogerka. "Dozvěděla jsem se, že zrzky jsou prý náruživé a sexy," řekla Lucie Nachtigalová, která má s modelingem zkušenosti z mládí. "Musím přiznat, že kdysi před lety, před hodně lety, jsem občas něco fotila. Tak bylo docela příjemné být zase opečovávaná. Honza a jeho tým jsou špička a já jsem se cítila skvěle," přiznává Lucie.

Ta je autorkou úspěšného blogu Deník fejsbukové matky a také autorkou i úspěšné stejnojmenné knihy a nyní chystá pokračování. "Je to tak. Druhý díl by se měl na pulty knihkupectví dostat na jaře příštího roku. Už mám vše téměř připravené, tak uvidíme," dodala. 

Gabriela Wolfová , Super.cz

Zrušit