Joseph (ne)věděl, kam s očima.

Joseph (ne)věděl, kam s očima. Profimedia.cz

Známý herec na premiéře neodtrhl oči od napěchovaného dekoltu své kolegyně

14. září 2016 21:59

Hlavní hereckou hvězdou filmu Snowden je herec Joseph Gordon-Levitt, ale slavnostní projekci v New Yorku si pro sebe ukradla Shailene Woodley. V zelených šatech okouzlila i svého ženatého kolegu.

Režisér Oliver Stone roli informátora Edwarda Snowdena, který médiím poskytl důkazy o tom, že tajné služby mají díky přístupu k nejnavštěvovanějším serverům detailní informace o uživatelích internetu, svěřil zkušenému Josephu Gordonu-Levittovi. Pětatřicetiletý herec už má na kontě nominace na Zlatý glóbus za filmy 500 dní se Summer a 50/50. S dramatickou rolí v díle renomovaného tvůrce by mohl pomýšlet i na Oscara.

Fotografy však na premiéře více zajímala podstatně méně zkušená herečka Shailene Woodley, jejíž dekolt si říkal o pozornost. Čtyřiadvacetiletá hvězdička je za spolupráci se Stonem moc vděčná a na projekci se mu odvděčila tím nejlepším způsobem. Snowden jí totiž může napravit reputaci po neúspěchu sci-fi série Divergence. Třetí díl totiž v kinech naprosto propadl a závěrečná část se tak objeví jen na televizních obrazovkách. 

Adam Chromý , Super.cz