Brandi Cyrus

Brandi Cyrus Profimedia.cz

Jak se asi žije ve stínu slavné Miley Cyrus? Tohle je její starší sestra v bikinách

Devětadvacetiletá Brandi Glenn Cyrus je nejstarší z pěti dětí Tish Cyrus a Billyho Raye Cyruse, jenž býval svého času velmi oblíbený country zpěvák. I Brandi měla umělecké ambice, chtěla především hrát. Jenže v jejích šesti letech přišla na svět Destiny Hope, která měla zářnou budoucnost předpovězenou už od dětství...

Od malička se Destiny pořád smála, a proto jí rodiče začali říkat Smiley, později to zkrátili jen na Miley a pseudonym byl na světě. Brandi si sice připsala pár malých rolí jako například v sériích The Queue a Brandiville či ve snímcích What’s Up a Old 37, ale dosud je pořád vnímaná především jako sestra Miley Cyrus, a ne jako samostatná herecká jednotka. Před časem si zahrála i v seriálu své sestry Hannah Montana, kde představovala kytaristku v její skupině.

Brandi má ještě bratra jménem Trace Cyrus (27), potetovaný mladík je vokalistou a kytaristou kapely Metro Station. Oba jsou potomky jen Tish Cyrus, ale Billy Ray je v dětství adoptoval. Jejich nejmladšími sourozenci jsou pak kromě Miley ještě bratr Braison a sestra Noah, která je rovněž dětskou herečkou. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků