Frenchy a Marek Jedlica to dali dohromady. Aspoň pro fotografy.

Frenchy a Marek Jedlica to dali dohromady. Aspoň pro fotografy. Profimedia.cz

Lesbické hrátky s manželkou bohatého staříka už ji nelákají: Silikonová napodobenina Barbie osahávala na pláži živého Kena

Účastnice reality show Big Brother, samozvaná zpěvačka a hvězdička z nejrůznějších televizních show, Angelique Morgan, která používá přezdívku Frenchy (45), už opravdu neví, jak na sebe upozornit.

Vyžilá sexbomba má celé své tělo pokryté neuvěřitelným množstvím plastik a velmi ráda se stylizuje do role Barbie.

Blonďatá sice je, ale do nevinné panenky má hodně daleko. Přesto se rozhodla paktovat s živou napodobeninou Kena. Justin Jedlica má za sebou na dvacet plastických operací a dvě stě kosmetických procedur, takže se k růžové strašilce z reality show náramně hodí.

Oba jsou doslova posedlí plastickými operacemi, a tak není divu, že spolu náruživě laškovali na pláži v Malibu. Parodie na Kena a Barbie se dokonce neváhala před fotografy políbit.

Ač to vypadá, že tvoří nový zamilovaný pár, nejspíš se jedná jen o „plastikové divadélko“ pro fotografy.

Ještě nedávno se totiž Frenchy přiznala k bisexualitě a na pláži dováděla s modelkou Gabi Grecko, kterou onačila za svou přítelkyni. Ta však zřejmě nakonec zůstala věrná svému manželovi - o 46 let staršímu australskému miliardáři Geoffrymu Edelstenovi, jenž je pro ni z hlediska financí určitě perspektivnější než růžový postrach pláží. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků