Michal Hrdlička a Karolína Plíšková jsou momentálně v New Yorku.

Michal Hrdlička a Karolína Plíšková jsou momentálně v New Yorku. Foto: Instagram M. Hrdličky

Tohle je moje láska: Michal Hrdlička se pochlubil zamilovanou fotkou s tenistkou Karolínou Plíškovou

25. srpna 2016 14:56

Bývalý novácký sporťák Michal Hrdlička (29) je do tenistky Karolíny Plíškové, zdá se, zamilovaný až po uši. Zatímco ještě před pár měsíci své city tajil, teď už se vztahem s Plíškovou neváhá pochlubit.

Karlovarský opilecký skandál, během kterého se Hrdlička snažil vetřít do přízně hned několika slečen, už je definitivně zapomenut a odpuštěn. Zaláskovaný expřítel Lucie Borhyové (40) sice přišel o práci na Nově, ale momentálně má v hlavě jen Plíškovou.

Úspěšnou českou tenistku doprovází na turnajích a má na ni v posledních týdnech zřejmě dobrý vliv. Vysoká tenistka totiž nedávno vyhrála turnaj v Cincinnati a troufá si uspět i na nadcházejícím grandslamovém turnaji US Open.

I tam sympatickou tenistku doprovází Hrdlička, jenž se na sociální síti pochlubil společnou fotkou z procházky po newyorském Central Parku.

„Moje holka,“ pochlubil se zamilovaný sporťák. Pod stejný snímek mu na sociální síti vyznala lásku i Karolína Plíšková, jež napsala jen stručná a výstižná dvě slova: „Moje láska“. Doufejme, že euforie vydrží zamilovaným "hrdličkám" co nejdéle a Karolína na US Open zaválí stejně jako na turnaji v Cincinnati. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků