Emily Blunt vyrazila s manželem dva měsíce po porodu na premiéru.

Emily Blunt vyrazila s manželem dva měsíce po porodu na premiéru. Foto: Super.cz/Profimedia.cz, Profimedia.cz

Dva měsíce po porodu je jako proutek: Slavná herečka vypadá, jako kdyby jí dítě odnosila náhradní matka

23. srpna 2016 5:55

Slavná hollywoodská zrzka se společenským událostem nevyhýbala v pokročilém stádiu těhotenství a ani po porodu se neskrývá před světem. Emily Blunt (35) má zpátky své útlé křivky.

Nebýt fotek zachycujících herečku v období, kdy se jí pořádně zakulatilo bříško, mohlo by se zdát, že jí k miminku pomohla náhradní matka. Dva měsíce poté, co přivedla na svět dcerku Violet, na jejím těle není jediné kilo navíc.

Emily Blunt doprovodila manžele Johna Krasinského na premiéru jeho filmu The Hollars. Na slavnostní projekci zvolila bílé šaty, v nichž by byl patrný jakýkoliv tělesný nedostatek. Herečka se ale nemusela obávat, že by jí světlý model nelichotil. Opět se totiž může pochlubit štíhlou postavou.

Premiéra manželova filmu pro ni byla generálkou před podstatně očekávající filmovou událostí. Na počátku října se totiž Emily představí v hlavní roli adaptace knižního bestselleru Dívka ve vlaku. Očekávané drama sice ještě nikdo neviděl, ale už teď se v Hollywoodu šušká o tom, že jako alkoholička slídící kolem domu svého exmanžela, má velkou šanci poprvé zasáhnout do oscarových nominací. 

Adam Chromý , Super.cz