Andrea Bezděková promluvila o rozchodu. Super.cz

Další oběť missí nemoci. Královna krásy připustila, že i titul měl vliv na rozpad jejího vztahu

23. srpna 2016 10:43

Nedávno vyplula na povrch informace, že se Andrea Bezděková (23) rozešla se svým přítelem Martinem Švachem. Rychlost, jakou se zpráva rozšířila, překvapila i samotnou Českou Miss 2016.

„Stav je takový, že jsem nezadaná,” svěřila se Super.cz Andrea a dále v rozhovoru uvedla: „Je to všechno čerstvý a bolavý a těžko se mi o tom mluví.”

Co bylo tedy příčinou rozpadu vztahu? „Byl to náš osobní boj, který jsme ukončili,” diplomaticky uvedla kráska. Objevily se spekulace, že za rozpadem vztahu stojí Andrein úlet s pohledným účastníkem soustředění soutěže Muž roku, to ale úřadující královna krásy popřela. „Určitě to nehraje roli, hlavně kdyby se to stalo, tak to bude podložené nějakou fotografií. To se ale nestalo, protože ani žádná taková fotka není. Je ale pravda, že tohle nám v našem období nepomohlo a byl to spíš poslední hřebíček do průšvihu.”

Ptali jsme se Bezděkové, jestli vliv na rozpad jejího vztahu má i skutečnost, že byla zvolena nejkrásnější Češkou. „Co na to mám říct? Myslím si, že jistý vliv to mělo, ale nemůžu to na to stoprocentně svést. Lidé se rozchází a schází. Já doufám, že se něco stane a vrátí nás to zpátky, zatím je to takhle,” krčila rameny Andrea Bezděková, na jejíchž očích bylo vidět, že by se ke svému partnerovi skutečně ráda vrátila. 

Jiří Čeladník , Super.cz