Jsou krásné a ještě k tomu skvělá partie...

Jsou krásné a ještě k tomu skvělá partie... Profimedia.cz

Poznáte, komu patří tyhle zadečky? Sexy dívčí trio dali dohromady slavní rodiče

Podobně jako se kdysi zrodila v našich končinách kapela Black Milk díky známým tatínkům, i tohle dívčí trio spojují slavní rodiče. Jenže za oceánem... Holky se díky jejich vlivu a finančnímu zázemí pohybují v podobných kruzích, kde také navázaly přátelství. Místo pěveckého tria je tohle ale spíš silná modelingová trojka.

A teď už k tomu, kdo se na sexy fotce vlastně nachází... Vpravo máme Bellu Hadid (devatenáctiletá dcera bývalé modelky Yolandy Hadid a zámožného developera Mohameda Hadida), uprostřed se nachází Kendall Jenner (dvacetiletá modelingová senzace z nejslavnějšího rodinného klanu současnosti, její matkou je Kris Jenner a otcem Caitlyn Jenner alias bývalý olympijský vítěz v desetiboji Bruce Jenner) a vlevo špulí pozadí Hailey Baldwin (devatenáctiletá dcera herce Stephena Baldwina).

Tohle je ale soudě podle snímků sdílených na sociálních sítích jen část atraktivních účastnic zájezdu na Havaj, který se dal dohromady za účelem oslav devatenáctin Kylie Jenner. Nechyběl pochopitelně ani přítel Kylie rapper Tyga. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků