Horké hlavy: Osmany Laffita a jeho partner se opět poprali.

Horké hlavy: Osmany Laffita a jeho partner se opět poprali. Michaela Feuereislová

Láska mezi ranami pěstí: Na Prague Pride se pobili návrhář Havlové se svým manželem

V pondělí začal šestý ročník „nejteplejšího týdne v roce“ Prague Pride a při zahájení akce, jež má letos podtitul Bez lásky láska není, došlo k docela drsné události. Podle očitých svědků se pod pódiem, na němž zpívali Adam Mišík nebo Honza Bendig, poprali dva známí čeští homosexuálové.

Jako by chtěli dokázat, že láska znamená i bolest! Módní návrhář Osmany Laffita, mezi jehož klientky patří například bývalá první dáma Dagmar Havlová, a jeho registrovaný partner Guy Pascal Gheysens v rámci týdenní oslavy tolerance ukázali, že mají oba horkou krev a pobili se jako koně.

„Osmany a jeho manžel se zase poprali. Tentokrát na Střeleckém ostrově před zraky mnoha návštěvníků. Bylo to na zahájení Prague Pride, oba stáli u pódia a vidělo to hodně lidí,“ ozval se Super.cz očitý svědek. Další zprávy potvrdil a přidal podrobnosti.

„Paradoxně se to stalo dva dny po tom, co slavili výročí. Začalo to kvůli nějaké prkotině. Osmany pak před lidmi manžela strašně za něco seřval. Jenže Guy se neudržel, dal mu pěstí, Osmany mu to vrátil a už byli v sobě,“ dozvěděli jsme se.

Rozhodně to není poprvé, kdy si ti dva vjeli do příčesků. Loni v dubnu se zmlátili v jednom gay podniku.

„Strhali si i ty svoje příčesky a museli je od sebe rozdělovat dva bodyguardi a další lidi. Guy měl vyhozené koleno a spoustu modřin, Osmany má z toho zase malou jizvu pod okem,“ prozradili nám tehdy svědci události.

„Já se s mým manželem peru dvacet let a ještě furt jsme spolu. On je Kubánec a já jsem cikán. U nás je to trošku normální, že na sebe řveme. Když si něco chceme říct, tak si to říkáme. Možná že pro některé lidi to musí vypadat strašně, ale pro nás ne. A dokud nejsme mrtví, tak je to v pořádku. Hádáme se pořádně, ale pak je klid. To jiní lidé jsou pořád ťuťu ňuňu a za zády se podvádějí,“ vysvětloval nám před šestnácti měsíci Guy Pascal Gheysens. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků