Modelka a bývalá misska Zara Holland si užívá na dovolené v Karibiku.

Modelka a bývalá misska Zara Holland si užívá na dovolené v Karibiku. Profimedia.cz

Korunku Miss jí vzali kvůli erotickým hrátkám v televizi, o slávu ale nepřišla: Takto bývalá královna krásy provokuje v bikinách

6. srpna 2016 7:49

Modelka Zara Holland se letos stala královnou krásy Velké Británie. O korunku Miss i prestižní účast na jedné ze dvou nejslavnějších světových soutěží krásy však hodně rychle přišla.

Sličná blondýnka se totiž missí slávu rozhodla zúročit účastí v seznamovací reality show. Na tom by ještě nebylo nic tak skandálního, kdyby se půvabná misska neutrhla ze řetězu a nerozdávala si to přímo před kamerami s kolegou Alexem Bowenem.

Kráska prý podlehla svým vášním, což ale pořadatele Miss vůbec nezajímalo a nové královně krásy korunku ihned sebrali, protože rozhodně nestáli o to, aby je reprezentovala nestyda, jež neumí ovládat své pudy.

Zara Holland si ale status obletované celebrity užívá i po vyřazení ze soutěže. Momentálně svými sexy křivkami provokuje na dovolené na Barbadosu.

Ve žlutých bikinách jí to moc seklo, byť je na první pohled patrné, že missími tvary zrovna moc neoplývá. Zara vsadila na žensky tvarované tělo a styl vyhublých krasotinek rozhodně nevyznává, což rozhodně není na škodu, protože jí to ve žlutých bikinách sekne rozhodně více, než kdyby v plavkách chrastila kostmi. 

Anna Veškrnová , Super.cz