Ruby Rose

Ruby Rose Profimedia.cz

Je až příliš hubená: Známá lesbická modelka ukázala své potetované tělo v celé...kráse?

7. srpna 2016 7:53

Australská modelka, herečka, zpěvačka a DJ Ruby Rose si aktuálně užívá dovolenou, pro kterou si jako mnoho dalších vybrala ostrov Ibiza. Respektive vody kolem něj, které s přáteli brázdí na jachtě. Vedle těch jí společnost dělá také partnerka. K lesbické orientaci se Rose hlásí od raných teenagerských let.

Vzhledem k řečenému tráví Rose na své dovolené nejvíc času v kraťasech a tílku či rovnou v bikinách, ve kterých v jejím případě vynikají dvě věci. Zaujmou mnohá tetování, jimiž má Ruby pokrytou značnou část kůže, a také její extrémní štíhlost, která na některých záběrech vypadá až děsivě. I když, pravda, svou roli mohly sehrát i úhel a světlo, velmi štíhlá každopádně je.

Velkou popularitu a pozornost Rose přinesl klip k písni Break Free o genderové neutralitě, publikovaný před dvěma lety. Její pravé já, krátkovlasé a potetované, v něm vyjde na povrch úpravou (stříháním vlasů, smytím make-upu na obličeji i těle) dlouhovlasé blondýnky, někdo by mohl říct ideálu krásy. Rose v něm ke svému sdělení možná mimoděk přidala i to, že se její půvab neváže ke krátkým tmavým vlasům. Klip má přes 21 miliónů zhlédnutí.

Na svých sociálních sítích se aktuálně hodně věnuje nejen fotkám ze zmíněné dovolené, ale také informacím k filmu xXx: Návrat Xandera Cage, ve kterém si zahrála s Vinem Dieselem a Ninou Dobrev. 

Lucie Sieglová , Super.cz