Tereza Kostková zpívá píseň k filmu Strašidla - Láska patří ke strašidlům.

Co na to říkáte? Tereza Kostková jako zpívající kouzelnice natočila písničku k filmu Strašidla

Už za necelé dva týdny vstoupí do kin nová rodinná komedie Strašidla. Příběh rodinky strašidel, která žila v poklidu ve starém domě na okraji města, dokud do jejich života nevstoupil přičinlivý úředník Patočka a neobrátil ho doslova naruby, má krátce před premiérou v kinech také videoklip a písničku.

Hudbu k písni Láska patří i ke strašidlům napsal Miloš Krkoška a otextoval ji Eduard Krečmar. Písničku nazpívaly dvě herečky z filmu Strašidla – Tereza Kostková (46) a Nelly Řehořová. Tereza Kostková ve filmu Strašidla hraje čarodějnici Patricii a mladá herečka a zpěvačka Nelly Řehořová se objeví v úloze její dcerky Ester, která od maminky odkoukala hodně čarodějnického umění.

Pak ale pan Patočka rozhodl, že děti musí chodit do školy, a tak Ester a její bratr Eleonor museli zasednout do lavic. Jejich noví spolužáci však brzy zjistí, co všechno tito neobyčejní sourozenci dokáží, a rozhodnou se toho využít. Nepovolené školní čarování však bude ve filmu zdrojem dalších krkolomných situací.

V dalších rolích filmu Strašidla uvidíme Bronislava Kotiše, Jiřího Dvořáka, Carmen Mayerovou, Saru Sandevu, Vladimíra Polívku, Terezu Bebarovou, Václava Postráneckého, Petra Nárožného, Matěje Hádka a řadu dalších. 

Co říkáte na zpěv Terezy Kostkové?

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků