Takhle se krášlí Samantha Fox...

Takhle se krášlí Samantha Fox... Profimedia.cz

Poznali byste ji? Popová ikona 80. let, jejíž vnady zná celý svět, soutěží ve vile Big Brothera

5. srpna 2016 18:56

Zpěvačka, jejíž polonahé fotky nechyběly svého času snad v žádné pánské posilovně, se stala jednou z hlavních hvězd nové série reality show Celebrity Big Brother. Dnes padesátiletá Samantha Fox do vily k ostatním známým tvářím vstoupila ve čtvrtek. Diváci se tak už nejednou mohli podívat na zkrášlovací proces pěvecké star 80. let i na to, jak vypadá nenalíčená po ránu.

Zpěvačka hitů jako Touch Me, I Only Wanna Be With You či Nothing’s Gonna Stop Me Now se navíc nechala slyšet, že by v padesáti ráda pózovala pro Playboy. Nebyla by to přitom její první zkušenost s tímto pánským magazínem, objevila se již v jeho říjnovém vydání v roce 1996.

O mnoho let dříve se přitom její křivky s mírami 98-56-84 objevovaly v deníku The Sun, kam už v šestnácti nafotila první odvážné snímky jako dívka ze strany 3. V tomto plátku se pravidelně objevovala až do svých dvaceti, kdy naplno odstartovala pěveckou kariéru rovnou svým debutovým a zřejmě největším hitem Touch Me (I Want Your Body).

Fox uvedla, že by ráda ženám dokázala, že na stárnutí není nic špatného a že není třeba se za něj stydět. Rozhodně by ale nebyla nejstarší ženou, která kdy pro Playboy pózovala. V padesáti v něm zazářily například herečky Joan Collins či Farrah Fawcett. V 54 letech to byla Nancy Sinatra, a dokonce v pětapadesáti se v magazínu svlékla herečka Terry Moore. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz