Paris Hilton se vystavovala na Ibize.

Paris Hilton se vystavovala na Ibize. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Paris Hilton předvedla sexy postavu v bikinách: Na rozdíl od mladší sestry je ale bez ženicha

28. července 2016 17:19

Na počátku nového milénia byla Paris Hilton (37) ostře sledovanou celebritou, bez níž se neobešel žádný pořádný večírek. Díky závratnému jmění se vecpala do Hollywoodu i do hudebního průmyslu, ale skutečnou lásku jí její bohatství dosud nezajistilo.

Z klanu vlastnícího hotelové impérium je to paradoxně mladší Nicky (32), kdo toho dělá pro blaho rodinného podniku mnohem více. Nenápadná sestra, o níž nebylo v době zběsilého řádění Paris téměř slyšet, se provdala za neméně movitého Jamese Rotschilda, s nímž už stačila zplodit dceru Lily Grace. Příbuzní nemohou Nicky výběr manžela vynachválit, ale Paris příliš obdivu nesklízí.

Rebelka se slabostí pro růžovou realitu se v dubnu rozešla s rakouským obchodníkem Thomasem Grossem, po jehož boku byla v sedmém nebi. Vztah jim však vydržel jen rok a on se tak zařadil na obsáhlý seznam jejích milenců, kde figurují i Val Kilmer, Cristiano Ronaldo (33), Nick Carter, Jared Leto, Kid Rock a desítky dalších slavných pánů.

Osamocená Paris Hilton se líbánek jen tak nedočká a vyrazila na Ibizu, kde vystupuje jako dýdžejka. Na ostrově ve Středozemním moři si může slušně přivydělat, a navíc chytit bronz. Také není vyloučeno, že v destinaci proslulé divokými tanečními párty nenarazí na nějaký nový objev. 

Adam Chromý , Super.cz