Artur Štaidl je členem kapely Behind The Mirror, která plánuje vydat cédéčko.

Artur Štaidl je členem kapely Behind The Mirror, která plánuje vydat cédéčko. Michaela Feuereislová

Byla by na něj pyšná: Syn Ivety Bartošové Artur jde ve šlépějích mámy

21. července 2016 10:29

Vydal se na trnitou cestu šoubyznysem, ale konečně sklízí první plody ovoce! Artur Štaidl (21), syn Ivety Bartošové (✝48), podědil po matce i otci Ladislavu Štaidlovi hudební sklony. Hraje sice o hodně tvrdší muziku, ale fanoušci mají jeho i další kluky z kapely rádi. A teď se všichni objeví v záři reflektorů.

Kapela Behind The Mirror (Za zrcadlem, patrně narážka na Alenku v říši divů) se totiž po pár letech existence rozhodla vydat cédéčko.

„Zdar lidi, tady Behind The Mirror. Jsme tu společně s Arťasem. Právě jsme se dostavili z nahrávání našeho prvního alba. Je to úspěšně za námi, můžeme mixovat. Na konci srpna budeme mít křest alba,“ uvedl nadšeně člen kapely s Arturem ve video pozdravu, při kterém stáli uprostřed silnice, a tak museli uskakovat před projíždějícím autem.

Zatímco Iveta zpívala většinou popové srdeční záležitosti, její syn je zpěvákem v metalové kapele a neznalcům občas může jeho projev připomínat hrdelní skřeky. Nadšení ale šestici mládenců nelze upřít a také už se jim pomalu, ale jistě rozrůstá fanouškovská základna.

Jestli mladý Štaidl zakotví v šoubyznysu definitivně, je však nejisté. Studuje hotelový management a plány do života má trochu jinačí než jeho matka. Hudbu bere jako koníček, což ale vůbec nemusí být na škodu. 

David Zápal , Super.cz