Romana Jákl Vítová

Romana Jákl Vítová Michaela Feuereislová

Romana Jákl Vítová ukázala hříšný dekolt. Tři měsíce po porodu má zase tělo bohyně

Bývalá rosnička Romana Vítová (43), která koncem května přivedla na svět svou druhou dceru Elisu, se poprvé od porodu objevila na veřejnosti. A všichni nestačili zírat. Krásná Romana vypadá, jako by zrovna vyšla základní školu nebo slezla z přehlídkového mola a ne že si jen tak odskočila od přebalovacího pultu. "Cvičím a denně ujedu čtyřicet kilometrů na kole," prozradila Super.cz Romana svůj recept na štíhlost.

"Částečně je má postava daná geneticky. V jídle jsem se nikdy nemusela hlídat, naopak jsem jedla dost. A i proto jsem se před lety zalíbila manželovi," směje se půvabná blonďatá kráska, která se po odchodu z televize věnuje rodině a jen občas se vrátí ke své profesi manažerky. Postava bez deka tuku navíc se líbí i jejímu manželovi. "Měl bych ji rád, i kdyby měla nějakou vadu na kráse, tu ale nemá," raduje se Jákl.

Vítová na sportovně kulturní bezpečnostní charitě Praha dětem, jež byla zaměřená hlavně na bezpečnost dětí v dopravě, vypadala odpočatě. "Už jsem nabrala síly, ale první dva měsíce byly hodně náročné. Mám dost mléka, ale je slabé a dcerka chtěla krmit každé dvě hodiny ve dne v noci. Naštěstí ji už můžu přikrmovat, takže už nepláče hlady a je spokojená. Už mám teď i sílu na cvičení, které nedělám kvůli postavě, ale protože si u něj pročistím hlavu," dodala závěrem Vítová, která na Staroměstské náměstí dorazila i s manželem Petrem a prvorozenou Sofinkou. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků