Pozdější popová star v době, kdy zpívala písničky 49 dní do jara, Nebudeme, Žár trvá či Jablko je vinno.

Pozdější popová star v době, kdy zpívala písničky 49 dní do jara, Nebudeme, Žár trvá či Jablko je vinno. Foto: Laura a její tygři

Tehdy měla do uhlazené sexbomby ještě hodně daleko: Mrkněte na vtipné archivní fotky Ilony Csákové

Čas mládí a malin nezralých.... To byly pro Ilonu Csákovou (50) především roky, které coby puberťačka a dospívající děvče trávila na koncertních pódiích se skupinou Laura a její tygři. Na neznámé archivní fotky ze začátku devadesátých let se podívejte v galerii.

Tahle partička letos slaví neuvěřitelných třicet let od svého vzniku a Ilona, která má za sebou úspěšnou sólovou dráhu i role v muzikálech, se s ní ke svým rockovým kořenům ráda vrací dodnes.

„Ta setkání jsou vždycky velmi milá. I skrze písničky se člověk vrátí strojem času zpátky. Nacestovali jsme toho tenkrát i po cizině opravdu hodně. Byli jsme jako rodina,“ říká Ilona, která si s Laurou staré i novější pecky zazpívá na speciálním koncertu Žár trvá v Třebíči už 18. srpna.

Kromě Ilony zazpívají také Lenka Nová (46), která v poslední době začala směřovat k šansonově laděné tvorbě, a současná zpěvačka kapely Lucie, která se může pochlubit temperamentem i nepřehlédnutelnými přírodními vnadami

Jiří Nedvídek , Super.cz


Časová osa článků