Michal Hrdlička s neznámou kráskou

Michal Hrdlička s neznámou kráskou Herminapress

Hrdlička opět řádil jak černá ruka! Rozjel to na dalším karlovarském tahu, kde se zlil pod obraz!

9. července 2016 12:36

Tak to jsme se spletli, že by se hodil do latě. Moderátor sportovního zpravodajství na TV Nova Michal Hrdlička (29) si sice den poté, co jej média zastihla ve stavu, v němž by ho nikdo v televizi vidět nechtěl, dal jen pár sklenek vína ve Finlandia stanu, které zapíjel vodou a tvářil se, že míří poslušně spát na hotel, ale všechno bylo jinak.

Místo toho, aby si šel v klidu lehnout a přemýšlel, co bylo špatně, pokračoval v pařbě dál. Vypravil se se do proslaveného Becher´s baru v grandhotelu Pupp, kam mají přístup pouze celebrity a v žádném případě novináři a fotografové, a opět to rozjel na plné obrátky.

Michal Hrdlička se podle informací hostů opět snažil o co nejbližší kontakt s přítomnými slečnami. A dokonce prý šlo o divočejší večírek. "Dělal příšernou ostudu, byl totálně namol, lezl po nějaké dívce a to, co předváděli, fakt nebyla přátelská pusa," řekl nám jeden z hostů, který byl na uzavřené akci také.

A to nebylo všechno. Večer si Hrdlička užíval tak, že jeho přátelé v časných ranních hodinách vůbec nevěděli, kde a s kým vlastně skončil. Podle našich informací obvolávali přítomné kočičky, u nichž jej hledali. 

Gabriela Wolfová , Saša Šeflová , Super.cz